SOHBET ODASINA GİRİŞ YAP
menuSAYFALAR
person

Azerbaycan Ermenistan

Views: 2 Added by: azizi Haber 
Entry description:

Hatay'da geçen haftaki çatışmada şehit olan iki asker memleketinde toprağa verildi Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 13 Mart'ta başlatılan opera. İlk buluşmada rekor ceza çıktı Karaman'da çocukları hayatını kaybetti.
Tamam. Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Eker ve uzman çavuş Habip Gökçe Şırnak Kent merkezinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit. 2 asker için 23 üncü Jandarma Sınır tümen Komutanlığı'nda tören düzenlendi ardından cenazeleri memleketlerine gönderildi.
Astsubay Kıdemli Çavuş şekerindeki Mersin'e götürüldü cenaze töreninde Beş aylık kızı da vardı Eker Muğdat Camii'nde kılınan namazın. Mersin şehitliği'nde toprağa verildi. Uzman çavuş Habip Gökçe Çorum'da son yolculuğuna uğurlandı Şehit için Akşemsettin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi Daha sonrada. Zevkli değildi Hakkari Yüksekova ilçesinde 13 Mart'ta açık mı Birlikte operasyonu başlatılmıştı operasyon 6.000. Biraz yorduk ama Allah'tan detaylı arama tarama faaliyeti yapılacak çalışmalar boyunca sokağa çıkma yasağı devam edecek.Şırnak TKDK 14 Mart'ta hatırlat sokağa çıkma yasağı bir operasyonla arpa şehriye.
25 12.
Operasyon.
Anayasada değişiklik yapılacak teklif kabul edilirse 129 vekilin dokunulmazlığı kaldırılacak dünyanın neresinde milletvekilleri. Gözlerim bestecisi olur da AK Parti.
PKK hem havada hemde karada mı oluyor Bitti 10 terörist öldürüldü 6 terörist yakalandı Ayrıca kandillere hava Harekatı yapıldı.
300 kırsalında. Uzun namlulu silah roketatarlar el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan beş buçuk ton amonyum nitrat ele geçirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri Kandili Harekatı da gerçekleştirdi 25 dakika süren operasyonda 200 savaş uçağı daha önceden belirlenen ödevler.
Silikon siyasete gidelim ve dokunulmazlık tartışmasına bakalım Geçen gün aktarmıştık HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş. Kendi ayağıyla gitmeyecek dedi ve hükümet de buna şimdi tepki gösterdi CHP'nin ilçe ağrısı var Gerçi CHP'de çağrısını yinelemiş ol. Dokunulmazlık başbakan ve bakanlar içinde kalsın dedi.
Geçmiş. Çok güzel şekilde traş ederse duvar gibi olacak idare amiri Salim Uslu mecliste alınan güvenlik önlemleri detayları en iyi anlattı. Gördüğünüz gibi bu güzelliği bozmak gibi hakkınızın olmadı büyük saksılar içerisinde koyacağımız bitkilerle kapatılacak ama gerek. Durma geleceksen çekilebilecek.
Çünkü.
Ve 15 Nisan tarihleri arasında Azerbaycan Ermenistan kuvvetlerinin çarpıştığı bölge sınır bölgesine ulaşmak için beyleqan Kasabası'ndan. Burada işgal altındaki Hoca'dan kendinden gelen 40 bin civarında sığınmacı bulunuyor Bu nedenle sınırın Azerbaycan tarafı da son. Kocaeli net olarak biliniyor Azerbaycan Dağlık Karabağ 0 kilometre karşımızda Ermenistan ordusu 15 Nisan tarihleri arasında. 8 kilometrelik genişlikte 2 buçuk 3 kilometre derinlikte önemli bir hattı topraklarına kattı Bu elbette 24 yıllık Savaşın en önemli. Azerbaycan ordusu tarafından Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği toprak parçası işgali altındaki yerleşimlere giden ana yolları da kat. Bunlar arasında bir ev cebrail'e girişi haber veren tabelaya sahip burada zaman donmuş Savaş nedeniyle 24 yıldır bu yoldan Cebrail. Gidememiş şu anda üzerinde bulunduğumuz yol 24 yıldır kullanılamıyordu ancak Azerbaycan ordusunun ilerleyişi ile birlikte artık bu yıl kullanılabilir. Işgal edilmiş veya Onlardan birisi olan yani bölgelerden birisi olan cebrail'e Zengin ara Kubat niye giriyor Hatta hemen arkada görmüş. Altının üstünde. Cebrail Hoşgeldiniz yazısını görebiliyoruz şimdi üzerinde Azerbaycan bayrağı dalgalanıyor yani Azeri ordusu işgal edilmiştir. 1 bölümünü kısmen ele geçirmiş durumda. Azerbaycan ordusu artık gün sayıyor çözüm masada üretilmez Ermeniler işgal ettikleri bölgelerden çekilmez derse Ordu'nun kararlı. Devam edicek gibi görünüyor. Fransa'nın başkenti Paris'te Güvenlik güçleri tren istasyonunda olası bir saldırıya karşı tatbikat yaptı.
Burası Fransa'nın başkenti Paris'te ki en işlek tren istasyonlarından bir güvenlik güçlerini harekete geçiren bir terör saldırısı.
Montaj tren istasyonu Güvenlik güçleri ve polisin ortak tatbikatı ne Sana ne oldu. Yolculara kapatılan istasyonda olası bir saldırı durumunda ne yapılacağı sergilendi. 130 kişinin yaşamını yitirdiği Paris saldırılarının ardından Fransa'da terör alarmı sürüyor. Saldırılarını ağzından ilan edilen Olağanüstü halin Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası tarihlerinizi kapsayacak şekilde Temmuz. Planlanıyor.