SOHBET ODASINA GİRİŞ YAP
menuSAYFALAR
person

körfez köprüsü iki yakası birleşiyor

Views: 2 Added by: azizi Haber 
Entry description:

körfez köprüsü iki yakayısı birleşiyor canlıBu Topraklara hizmet etmenin aşkını sevdasını. Bu bayrağı biz aramızda geçen bütün dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz bakınız 1 Kasım'da tarihi bir zafer kazandıktan sonra. Kurultay mücadelelerine iğnelere girerken 12 Kasım sabahı nerede kalmıştık iyi hizmet kervanına devam ettik gururla bir kez daha. Sayın sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı gelenek yüzmeye ilk 3 ayda yapacağımız bütün harflerimizi halkımıza ilan ettik tarihi. 20 Aralık 2015 şimdi Nisan'da yüz Mart ayının sonu itibariyle harflerimizin Tamam yüzde yüzünü yerine getirdik hizmet kervanları müziği. Nereden bıraktıysak oradan aldık devam ettik bekleyelim Bakalım 1 Kasım zaferinden sonra bir müddet bu zaferin zevkini yaşayalım. Çünkü biz seçim sevinçlerini diye için seçim yapmayız daha çok hizmet için daha çok halka ve hakka hizmet için yola çıkarız. Son üç hafta içi. �rfezi'nden Her geçişinde Adım Adım kur köprünün İnşaat sürecini takip etti Türkiye'nin en önemli Anıt eserlerinden birinin İnşaat. Şahitlik etmenin dahi başlı başına bir ayrıcalık olduğuna inanıyorum.
Marmaray. Şimdi ne yapıyoruz.
Dünyanın en büyük.
Ne gerek var köprüye diyenlere bir cevap da verecekler. Sadece son 13 yılda 18200 kilometre bölünmüş oluyor. Daha devam ediyoruz. 79 senede 6100 kilometre 14 senede 18200 kilometre. Aynı dönemde Anadolu'nun dört bir yanında Evet.
Daha. Evet helikopter ambulans Access ambulanslar Hepsi bu dönemde Delivery Ankara İstanbul Eskişehir Konya güzergahlarında hızlı tren. Yeni Antalya buluyorsun.
Ferhat geldik.
Şirine.
Toplam uzunluğu 400 kilometreyi bulan 15.
Sülaleni ne kadar zamanda yapılacağını Bunlar neyin konuşuyorlar Biliyor musunuz Bolu Dağı Tüneli yapılan burayı patates depolama yapan. Doğalgaz depolama alanı mı yapalım. Onlar vurdu Biz ise geliyorum. Nşallah İstanbul Projesi içinde hayata geçirme çalışmaları devam Türkiye 13 Yıldız inşa ediyor yapıyor. Türkiye hizmetleri bu yatırımları yapacak Mimar Mühendisler Odası işleri.
Her Yari yarıköy girişlerinden de yeni baştan öyle ama uzun Süleyman omuzda versin anımızda var. Tabii biz yapmak için inşa etmek için mücadele ederken birileri de yıkmak için çalışıyorum bakıyorsun adı Mimar Mühendisler Odası.
Bir de bir de yükselecek değil mi Onu durdurmak için hemen Yargıya giden işleri güçleri bu her yarı yarıya gidişle dinlendiğini boştu. Ama dersleri inşa etmek değil yıkmak. Dikkat edin bizim projemiz birileri tarafından protesto edilmiştir yargıya götürülmüştü Hatta yargıdan engelleyici kararlardan. Çünkü bunlar paralel ile de beraber çalışıyorlar ya. Taffarel'e. Medyada aleyhimizde Yayınları yapılmıştır köprü yaparız karşımızda bulunan Turizm projesi başlatırız karşımızda bulunan cumhurbaşka. Biz karşımıza bulunan yol yaparız Havalimanı yaparız hızlı tren hattı yaparız karşımızda bunlar. Kontak arızaları yaparız onu yaparız kabul. Elektrik üretmek için baraj yaparız termik santral yaparız karşımızda bulunan.
Muhalefet partileriyle.
Tabii bir de Avrupa parlamentosu gibi yaparız karşımızda bulunan. Konut yaparız hastane yaparız onu yaparız karşımızda bulur. Elektrik üretmek için baraj yaparız termik santral nükleer santral yaparız karşımızda bunlar.Muhalefet partileriyle bazılarıyla ünlüleri.
11 Sadece proje geliştirmekte sadece Bunları hayata geçirmek için gereken teknik ve finans sorunlarını çözmek de yetinmedik. YouTube ekibi ile mücadele. Iz İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edenler olduğuna inanıyoruz.Milli mücadelede bizi yalnız bırakmadı İnşallah bundan sonrada önce hafta sonra hastane aldığımız güçle projelerimiz hayata geçir.
Soframız programı.
Bugün 40 kilometrelik Okey Oğlumuza açıyoruz. Tüm tüm halkımıza. Hayırlı olsun Rabbim kazadan beladan bizleri muhafaza etsin diyorum. Ya Allah bismillah.
Şairlerimiz neticesinde ev.
Tahmin edin Bakalım nedir.
Sevgili kardeşlerim. Ekranları başında biz seni isteyen tüm milletimize tüm dünyaya Evet bizden kutlugün Salih'in varislerin. Ve bu kızı tarihin.
Gelince de aynı şekilde taşımak böyle bir neslin görevidir değil mi. Evet bizdedir. Değerli Başbakanımız bakanımız beraber şöyle bir değerlendirdik dedi ki adını Osmangazi Köprüsü koyduk.