SOHBET ODASINA GİRİŞ YAP
menuSAYFALAR
person

Günün Haberleri : Gazete Manşetleri 22 04 2016

Views: 2 Added by: azizi Haber 
Entry description:

Günün Haber özetleri : Canlı yayın izle türkotv
Osmangazi Köprüsü Kocaeli Körfezi'nde iki nokta birleştir.
Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye konuldu tabliyenin montajını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı.Osmangazi Köprüsü 2016 tarafından Körfez Geçiş Köprüsü. montajını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım yaptı. Ulaştırma bakanımıza tüm ekibine. Şansın milletim adına teşekkür ediyorum. Milletimiz için tüm insanlık için hayırlı olsun diyorum ya Allah bismillah .Babasından başa dönüldü temiz başvurusunu görüşen Yargıtay 16 ncı Ceza Dairesi yargılama usulü aykırıdır dedi kararı bozdu. Ile gönderdim Ceza Dairesi Eski Genelkurmay Başkanı davanın sonucu İlker Başbuğ'un Yüce Divanda yargılanması gerektiğine karar verdi. Bozma gerekçesi yaptım yani başvuru dosyası şimdi Yargıtay Cumhuriyet başsavcılığı'na gönderirim Başbakanlık'tan istenecek. Yargıtay ergenekon davasına dahil edilen.
Sağlıklı koşullarda ifadeleri alınmamıştır dedi. Yargıtay kararında Tanık konusuna değindi farklı davaların sanıklarının bu davada hem Tanık gizli tanık olarak dinlenilmesini. 3 kız çıkartmışlardır sözleriyle değerlendirdi Yargıtay aramalarda ele geçirilen belgeleri Devlet sırrı diyerek yazdığımı yatırdığımız hesap vereceksiniz. Ayrıca belgelerin incelendiğini vurguladı verilerin somut ve gerçekçi olduğunun kanısına belirten Yargıtay bilirkişi incelemesinde itirazlara rağmen aynısından yapılmasının.
Arama esnasında polisin bilgisayar İmajını olay yerine alması gerekirken bilgisayarları emniyette götürüp yargılamaya delili maaşları. Ifade edildi. Yargıtay davanın esasına da girerek örgüt değerlendirmesi yerel mahkeme illiyet bağı kurdu isimler arasında örgüt ancak bize göre. Seni Tarım Örgütü ilişkilerinin soluk verince dayandığını olmadığı belirtilerek olsada bende yoktur varsada teşebbüs suçu vardı ikisi birbirinden farklıdır denildi. Birden başlayacak Öncelikle mahkeme kararı uymayarak girene kadar verecek ancak Yargıtay'ın usul ve esaslar verdiği Ergenekon Varlığını ilişkin somut delil ortaya kurulamamıştır kararı nedeniyle kısalıkları hakkında Beraat kararları çıkabileceği belirtiliyor.
Asil Nadir İngiltere tarafından iade edilen Nadir Türkiye'ye getirildi Asil Nadir seksenli yıllarda. En zengin İşadamları sıralamasında yer alıyordu ancak şirketlerinin değerini paradan firmalarda hatırlatma suçlanmış ve Ceza almıştı. Beykent İngiltere'den kaçarak Kıbrıs'a yerleşen Asil Nadir 2010 yılında Londra'ya geri dön de toplam 10 yıl hapis cezasına çarptı.
Cezasının kalan kısmını Türkiye'de çekmek istediği öğrenilen 75 yaşındaki,
italyan sınır polisi teknenin hızla bakmasını ambarda kilitli tutulan Kaçak göçmenlerin oluşturduğu ağırlığa bağladı. Akdeniz Libya. Su geçirmeyen korumalı elbiselerde Akdeniz'e gazetecilere poz verdi denizde boğularak can veren mültecilerin neler çektiğini anlama. Baki Norveç göç Bakanı Sivrihisar adeta şov yaptı üzerindeki özel elbiselerde kendini suya bırakan bakan sadece iki dakikası. Ve ardından hemen yanında bekleyen tekne tarafından kurtarıldı. Sadece iki dakika ,Yangına çok sevdiği itfaiye ekibi müdahale etti Hoşbulduk Siz hoş geldiniz hoş bulduk teşekkür ediyoruz takımımızda Biraz dünyada görüyoruz. Bayraklar var Cumhurbaşkanlığı forsu görüyoruz Bu nedir onun hakkında bilgi al Efendim şimdi yaklaşık 50 ülkenin katılacağı bir organı. 23 Nisan. Cumhurbaşkanlarımızın Öncelikle Tabii bizim üçüncü köprüde cumhurbaşkanımızla orada bir Köprülü börek yapmıştık Ona da tabii gündeme oldu. Kabul ettiler girmiş Senin için özel bir çalışma yapacağız dedi kendilerine ve bu kadar detaylı olacağını basınla bize Hani şunu yapalım bunu. Dünya şeklinde pastamız tamamen şeker hamurundan kapladık 7 kıtanın işte olduğu ve cuma aşkımızın forsu Tabii 50 yıl içerisinde. Çocuk figürleri de var
Baktıklarını söylüyor azından böyle bir süreçte kalan 5 maç var En yakındaki bizden 5 puan öndesiniz taraftarlarımız sizi. Gibi görmeye başlamış hatta bütün basın böyle dans ediyor bu Bir tehlike midir Daha doğrusu şampiyonluk yolundaki birtakım için.Elbette farklı farklı. Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları oynandı Fenerbahçe'nin Torku Konya galibiyeti var deplasmanda 30 Galatasaray'ın deplasmanda Rize. Fenerbahçe Torku maçı çok önemli bu Fenerbahçe'nin. Basket olduğunu kanıtlayan yu maç kupada çok rahat yani değil isteyene Medikal sonra içinde derseniz Galatasaray kupa dan başka. Almanya'da Gazipaşa takabilecek sonuna kadar Zorlayacak Bence şu anda Final belli oldu. erzuruma nisan ayıda kar yağdı

Language: Русский